Kur es varu atrast pokera turnīrus tiešsaistē?

September 22, 2022 0 Comments

pokera turnīrus tiešsaistē

Ja vēlaties spēlēt pokera turnīrus tiešsaistē, ir vairākas iespējas, kas var palīdzēt atrast tos, kas atbilst jūsu grafikam un prasmju līmenim. Viena iespēja ir PokerStars pokera istabas. Šīs ir vienas no populārākajām tiešsaistes pokera istabām, un tajās notiek vairāki turnīri, tostarp WCOOP (World Championship of Online Poker) un SCOOP (Spring Championship of Online Poker).

Pokera turnīri atšķiras no parastajām apļa spēlēm ar to, ka katrs spēlētājs sāk ar vienādu žetonu daudzumu, un blind regulāri palielinās, līdz paliek tikai viens spēlētājs. Tas nozīmē, ka jums ir jābūt ātram un precīzam, lai uzvarētu. Par laimi, katru dienu notiek daudzi turnīri, tāpēc noteikti atradīsiet savam grafikam un prasmēm atbilstošus turnīrus. Daudzi no tiem ir bezmaksas, un jūs pat varat pievienoties līgai, lai sacenstos par papildu naudas balvām.

Mihails Šuliks piebilst, ka vēl viena iespēja ir spēlēt visas dienas turnīros. Tās parasti sākas pulksten 10:00 vai 13:00 un ilgst 10 līdz 12 stundas. Salīdzinot ar mazākiem turnīriem, visas dienas garumā notiekošie pasākumi piedāvā vairāk naudas un prasa vairāk prasmju. Sākuma steks var būt no dažām lielajām likmēm līdz simtiem. Turklāt pokera turnīros Teksasā nav jāmaksā grābeklis, tāpēc jums būs jāmaksā tikpat, cik par parasto dalību.

Kur es varu atrast pokera turnīrus tiešsaistē?

Vēl viena iespēja ir spēlēt pokera satelītturnīrus. Šajos turnīros ir balvu fonds spēlētājiem, kuri izslēdz pretiniekus un pāriet uz augstākiem līmeņiem. Piemēram, Replay Poker rīko ikmēneša Bust the Staff turnīrus, kuros spēlētāji laimē 1000 žetonus katru reizi, kad izslēdz kādu komandas locekli. Atkarībā no tā, cik spēlētājus viņi izslēdz, viņi var laimēt līdz pat 50 000 žetonu! Satelīti piedāvā arī lētas dalības maksas un biļetes uz citiem pokera turnīriem, tāpēc tie ir lieliska iespēja spēlētājiem ar ierobežotu bankrollu.

Ja meklējat turnīrus ar labām izmaksām, apsveriet iespēju pievienoties pokera turnīram Lasvegasā. Pilsētā ir pieklājīga pokera turnīru ainava, taču ir daudz citu iespēju. Vasaras mēnešos jūs varēsiet atrast dažus jaukus turnīrus tuvējās pilsētās.

Mihails Šuliks saka, ka tikai pēc tam varat meklēt dzīvu turnīru. Ja meklējat ikdienišķāku atmosfēru, varat spēlēt pokeru kazino vai pat tiešsaistes pokera vietnē. Turklāt, ja esat nopietns pokera spēlētājs, varat apskatīt Bravo Poker Live turnīrus. Šo vietni izmanto daudzi spēlētāji visā pasaulē, un tā piedāvā visaptverošu dzīvu pokera turnīru datubāzi. Varat filtrēt pieejamo turnīru sarakstu pēc atrašanās vietas, dalības maksas un datuma.

Ja meklējat prestižākus turnīrus, varat apskatīt World Poker Tour (WPT). Šī tūre ir lielākais pokera turnīrs pasaulē, un tas tika dibināts 1992. gadā. Tajā ir pārraidīti turnīri 150 valstīs, un tajā ir viesojušās dažas no spēles slavenākajām personībām. Tas ir arī radījis atvases, piemēram, Professional Poker Tour un WPT Alpha8. WPT televīzijas turnīri notiek visā pasaulē, tostarp Austrālijā, Karību jūras reģionā un Floridā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *